JUNIORINK WOMEN 2 by Paweł „Blitz” Rosłon


Druga edycja wystartowała realizacyjnie w 2008. Tatuaże przedstawione na zdjęciach zaskakiwały rozmiarami. Pokrywały często całe plecy i ręce modelek. Zaufanie jakim dziewczyny obdarzyły artystę zaprocentowało zachwycającym efektem. Sesje odbyły się łączenie na 10 planach, między innymi w mrożącej krew w żyłach kostnicy, nad Zalewem Zegrzyńskim czy nieistniejącym już klubie Szlafrok na ulicy Wierzbowej.

Photographer:
Paweł „Blitz” Rosłon

Tattoo Artists:
Sebastian Junior

Art director:
Kasia Adamska

Models:
Aga, Aga Hiraffa, Aldona, Ania, Asia, Dominika, Honorata Smok, Karolina, Kasia, Lolo, Magda, Marta, Marzena, Monika

Make up:
Aldona, Basia, Gosia, Magda, Patrycja, Weronika

Stylist:
Kasia Adamska

Hair Stylist:
Tomek Zaperty

Graphic Design:
Aga „Lolo”

Webmaster:
SenioR

Partnerzy:
Cafe Kulturalna
Zaperty Studio
Szlafrok

Wystawa: Cafe Kulturalna
Kalendarz: 2009

  

N°2

JUNIORINK WOMEN

Kiedy chcesz wpłynąć na zmianę w myśleniu ludzi o pewnych zjawiskach lub wydarzeniach, zawsze wspieraj się pięknem. A ponadczasowym pięknem zawsze była kobieta… Tym kluczem Sebastian Junior - jedna z najbardziej znanych postaci na polskiej scenie tatuażu, założyciel i właściciel JUNIORINK Najgorsze Studio w Mieście, uhonorowany tytułem „tatuatora XX-lecia”, kilkanaście lat temu zaczął odczarowywać negatywne postrzeganie tatuażu.

Do swojego projektu zaprosił dziewczyny, które nosiły na swoim ciele stworzone przez niego tatuaże. Duże, pięknie zakomponowane, w zaskakujących miejscach… dzięki nim ich osobowość i kobiecość emanuje dodatkową mocą i siłą. To był początek wielkiej przygody, która trwa do dzisiaj i przyczyniła się do tego, że tatuaż artystyczny jest uznawany za prawdziwą sztukę.

Zaś kobiety, które przez te lata wzięły udział w projekcie „Juniorink Women” są dumne z bycia częścią tej historii.

Projekt każdorazowo składa się z sesji zdjęciowej, wystawy oraz wydania kalendarza na kolejny rok.