JUNIORINK WOMEN 1 by Paweł „Blitz” Rosłon


Pierwsza edycja miała miejsce w 2006 roku i była urzeczywistnieniem idei Juniora pokazania piękna kobiecego tatuażu artystycznego. W jeden wieczór dziesięć wspaniałych dziewczyn pozwoliło zabrać się w podróż w lata 20. XX wieku i stać się modelkami. Ponieważ wszystkie tatuaże wyszły spod ręki Juniora, projekt nie mógł mieć innej nazwy niż „Juniornk Women”.

Photographer:
Paweł „Blitz” Rosłon

Tattoo Artists:
Sebastian Junior

Art director:
Agatka „Moranguinho”

Models:
Aga, Aga Hiraffa, Aldona, Ania, Asia, Dominika, Honorata Smok, Karolina, Kasia, Lolo, Magda, Marta, Marzena, Monika

Make up:
Basia, Patrycja

Webmaster:
SenioR

Wystawa: Klub Balsam
Kalendarz: 2007

  

N°1

JUNIORINK WOMEN

Kiedy chcesz wpłynąć na zmianę w myśleniu ludzi o pewnych zjawiskach lub wydarzeniach, zawsze wspieraj się pięknem. A ponadczasowym pięknem zawsze była kobieta… Tym kluczem Sebastian Junior - jedna z najbardziej znanych postaci na polskiej scenie tatuażu, założyciel i właściciel JUNIORINK Najgorsze Studio w Mieście, uhonorowany tytułem „tatuatora XX-lecia”, kilkanaście lat temu zaczął odczarowywać negatywne postrzeganie tatuażu.

Do swojego projektu zaprosił dziewczyny, które nosiły na swoim ciele stworzone przez niego tatuaże. Duże, pięknie zakomponowane, w zaskakujących miejscach… dzięki nim ich osobowość i kobiecość emanuje dodatkową mocą i siłą. To był początek wielkiej przygody, która trwa do dzisiaj i przyczyniła się do tego, że tatuaż artystyczny jest uznawany za prawdziwą sztukę.


Zaś kobiety, które przez te lata wzięły udział w projekcie „Juniorink Women” są dumne z bycia częścią tej historii.

Projekt każdorazowo składa się z sesji zdjęciowej, wystawy oraz wydania kalendarza na kolejny rok.